Nové produkty v nabídce + Tipy pro Vás

Váš názor nás zajímá                                     Tipy pro Vás                                                                              

 

Uzavírač dvojité stojaté drážky WDF AL

Uzavírač dvojité stojaté drážky je vyroben z hliníku a umožní Vám snadné a rychlé dokončení druhého ohybu dvojité drážky v jedné operaci. Je vhodný pro zpracování hliníkové krytiny a ohleduplný vůči zpracovávanému materiálu.

Uzavírač je snadno ovladatelný a má ergonomicky uspořádáné rukojeti. Umožní Vám jednoduché a rychlé tvarování a jeho používáním si značně zjednodušíte svou prá-ci. Uzavírač je velmi lehký, jeho hmotnost je 1,2 kg, čelisti mají šířku 220 mm a jeho délka je 480 mm.


                               Ruční ohýbačka WUKO HEM Bender 8200

Tato ruční ohýbačka je ideální pro rychlé a snadné ohýbání dlouhých profilů a záro-veň poskytuje ochranu citlivým materiálům. Je vhodná pro všechny materiály, pro podélné ohyby, výšku ohybu lze snadno nastavit.

S ohýbačkou ohnete bez dalších potřeb plech přímo na stavbě nebo na střeše. Wuko 8200 umožňuje ohyb od  až do 180°, ohýbání od 6 do 200 mm a zhotovení lemu do výšky 14 mm.


Uzavírač úhlové stojaté drážky WFSCH AL

Uzavírač úhlové stojaté drážky je vyroben z hliníku a přinese Vám maximální rychlost a efektivitu přímo na střeše. Je vhod-ný pro zpracování hliníkových krytin a ohleduplný vůči zpraco-vávanému materiálu.

Uzavírač je snadno ovladatelný a velmi lehlý, jeho hmotnost je 1,1 kg. Má ergo-nomicky uspořádáné rukojeti, takže můžete při práci zaujmout pohodlnou polohu. Čelisti uzavírače mají šířku 220 mm a jeho délka je 390 mm.


                               Svorka žlabu - samosvorné upínání, pro r. š. 330 mm

Svorka žlabu, která má samosvorné upínání, je poniklovaná a určená pro rozvinutou šířku žlabu 330 mm. Přikoupit můžete i "Těsnicí pásku" pro zhotovení vodotěsných spojů na půlkruhových kovových žlabech (zn. Nanofil).

Těsnící páska je odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření, vodotěsná a parotěsná a má výbornou kompatibilitu s většinou                                                          stavebních materiálů. 

 

TIPY pro Vás:

Nerezový ohýbač žlabových háků

Ohýbačem Rau z ušlechtilé oceli (nerez) můžete ohýbat téměř všechny žlabové háky pro půlkruhové a hranaté žlaby. Jeho velkou předností je, že nepoškozuje povrchovou úpravu háků při úpravě materiálu.

Nástroj je velice pevný a i při velkých okapových hácích poskytuje velký výkon. Díky vysokému pákovému efektu dosáhnete stejného výsledku s menším úsilím. Jednoduchá manipulace a jeho menší hmotnost než u standardních ohýbačů po-tvrzují naše doporučení.


Tesařské kladivo PICARD 790

Jde o z nejkvalitnější výrobek v této kategorii. Kované kladivo má koženou ru-kojeť, která je extrémně odolná proti opotřebení - pravá kůže (o tloušťce 1 cm) navíc absorbuje vlhkost a individuálně se přizpůsobí jakémukoliv tvaru ruky. Kladi-vo je vyrobeno z jednoho kusu oceli, hlava je z leštěné oceli s údernou plochou zakalenou na vysokou tvrdost.

Kladivo je vhodné jak pro tesaře při realizaci krovů a dře-věných konstrukcí, tak pro pokrývače. Hlava kladiva je vybavena přímými čelistmi, kterými snadno a efektivně vytáhnete hřebíky bez velké ná-mahy, vytrháte podlahové krytiny nebo odstraníte zbytky omítky. A její na 45° zkosené hrany navíc brání ve tvorbě odštěpků. V nabídce je varianta s hladkou i vroubkovanou úderovou plochou. Doporučujeme.


 

Váš názor nás zajímá

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Kategorie e-shopu

Kontaktujte nás z celé ČR

Kontaktujte nás z České i Slovenské republiky:

PROFI.MK, s.r.o.
Na Spravedlnosti 1533
530 02 Pardubice

720 433 799  Milan Štejdíř
724 272 899  Štěpán Štejdíř

E-mail:  

RSSRSS

Aktuality

04. 07. 2019

Svorka žlabu se samosvorným upínáním

NOVÝ PRODUKT v naší nabídce: Svorka žlabu se samosvorným upínáním, pro rozvinutou šířku žlabu 330 mm; včetně "Těsnicí pásky" pro výrobu vodotěsných spojů na půlkruhových kovových žlabech (Nanofil) - výborná kompatibilita s většinou stavebních materiálů, odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Archiv aktualit© 2019, PROFI.MK – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing