Pojízdná klempířská dílna

Pojízdná klempířská dílna

Pojízdná klempířská dílna.

 

Ve stavební branži, při výpočtu ceny zakázky je jednou z významných položek doprava. Doprava osob a doprava materiálu. U stavební klempířské  činnosti je tato položka neméně důležitá. Ne vše lze zaměřit najednou a ne vše je stavebně připraveno.Tak vznikají náklady a časové ztráty na další přejíždění ze stavby na dílnu, do sídla firmy.

Naše firma nabízí pojízdnou klempířskou dílnu. 

Používáním této dílny zvládnete zhotovit kompletní zakázky najednou.Zcela odpadne přejíždění mezi stavbou a dílnou. Máte vše po ruce. S touto dílnou si vytvoříte i příjemné pracovní podmínky. Pracovní výška a vhodné uspořádání jednotlivých zařízení umožňuje optimální pracovní úkony.Základem dílny je dvouosý brzděný přívěs o ploše 4060 x 2100mm. Na plochu přívěsu jsou vhodně umístěna nabízená zařízení dle požadavku zákazníka.

Odvíjecí zařízení.

Odvíjecí válce jsou osazeny pomocnými vodícími válečky pro správné vedení plechu, zároveň slouží jako ukládací místo pro svitky při transportu.Svitek lze lehce odvíjet na stůl s dělícím zařízením nebo do profilovacího stroje.Pro verzi s profilovacím strojem doporučujeme další odvíjecí jednotku.

 Dělící zařízení pro příčný střih.

Pracovní stůl dílny je vybaven zařízením s kotoučovými nůžkami pro příčný střih. Na pracovním stolu lze nastavit požadovanou délku podle přiloženého měřítka. Velkoplošný pracovní stůl je možné prodloužit vysunutím konstrukce stolu

 

Dělící zařízení pro podélný střih.

Na 3,5m dlouhé ohýbačce se nachází střihací zařízení pro podélné dělení plechu. Ložiska pro vedení střihacího zařízení pevné nerezové pruty vlisované hliníkového profilu zajišťují precizní střih bez otřepů. Kotoučové nože i  ložiska jsou bezúdržbová.

Ohýbání plechu do délky 3,5m.

Ohýbací stroj je srdcem klempířské dílny. Konstrukce se vyznačuje vysokou pevností, je vyrobena z legovaného hliníku, je superlehká a stabilní, to zajišťuje vysokou přesnost při každodenním používání na stavbách.Mimo všechny ohýbací a střihací úkon, lze na tomto stroji jednoduše vyrábět oblíbené fasádní profily.

Ohýbání až do 180°.

Konstrukčně rafinované  panty-úchyty ohýbací čelisti, společně s nerezovou lištou umožňují ohyby až do 180°. Vodní drážku – zpětný ohyb je možné vytvořit jedním pracovním úkonem. Tím se výrazně šetří čas a dosáhne se totožně shodných výrobků. Toto je důležité obzvláště při výrobě fasádních prvků.

Profilování rychle a  jednoduše.

S patentovanou KNOLL profilovací hlavou lze na ohýbacím stroji, bez námahy a rychle, vyrábět plošně spojovatelné fasádní profily. Tyto panely se mohou vyrábět v různých šířkách s rozličnými drážkovými spoji KNOLL fasádní technika nabízí vytvoření mnohočetné fasádní možnosti.

Verze s profilovacím strojem Schlebach MiniProf.

Vybavením dílny profilovacím strojem Schlebach MiniProf, se klempířská dílna rozšíří o  další možnosti a stává se tak plnohodnotnou dílnou. Pro úsporu místa je stroj zabudován v prostoru pod pracovním stolem. Při profilování se deska pracovního stolu odklopí a pro odkládání naprofilovaných plechů se vysune konstrukce stolu.

Ochrana před sluncem a deštěm.

Díky dobře řešené konstrukci pojízdné dílny je možné jednoduchou manipulací vytvořit přístřešek a tím je možné pracovat téměř za každého počasí.

Kladkostroj.

Na svislou konstrukci přívěsu lze umístit lehký kladkostroj pro nakládání a  vykládání svitků cca do 300kg.

 

Celá klempířská pojízdná dílna nabízí ještě další možnosti pro zpracování klempířských plechů.

Především při výrobě fasádních panelů lze najít širokou nabídku tvarovacích zařízení.

  

Pro získámí dalších informací můžete použít kontaktní formulář (níže) nebo zavolat na telefon 720 433 799 či napsat na e-mail "info@profimk.eu".

Milan Štejdíř

Pojízdná klempířská dílna

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Kategorie e-shopu

Kontaktujte nás z celé ČR

Kontaktujte nás z České i Slovenské republiky:

PROFI.MK, s.r.o.
Na Spravedlnosti 1533
530 02 Pardubice

720 433 799  Milan Štejdíř
724 272 899  Štěpán Štejdíř

E-mail:  

RSSRSS

Aktuality

04. 07. 2019

Svorka žlabu se samosvorným upínáním

NOVÝ PRODUKT v naší nabídce: Svorka žlabu se samosvorným upínáním, pro rozvinutou šířku žlabu 330 mm; včetně "Těsnicí pásky" pro výrobu vodotěsných spojů na půlkruhových kovových žlabech (Nanofil) - výborná kompatibilita s většinou stavebních materiálů, odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření.

Archiv aktualit© 2019, PROFI.MK – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing