Pojízdná klempířská dílna

Pojízdná klempířská dílna

Pojízdná klempířská dílna

Ve stavební branži, při výpočtu ceny zakázky je jednou z významných položek dopra-va. Doprava osob a doprava materiálu. U stavební klempířské činnosti je tato položka neméně důležitá. Ne vše lze zaměřit najednou a ne vše je stavebně připraveno. Tak vznikají náklady a časové ztráty na další přejíždění ze stavby na dílnu nebo do sídla firmy. Jedním z řešení může být pořízení pojízdné klempířské dílny.

Používáním této dílny zvládnete zhotovit kompletní zakázky najednou. Zcela odpadne přejíždění mezi stavbou a dílnou. Máte vše po ruce. S touto dílnou si vytvoříte i příjemné pracovní podmínky. Pracovní výška a vhodné uspořádání jed-notlivých zařízení umožňuje optimální pracovní úkony.Základem dílny je dvouosý brzděný přívěs o ploše 4060 x 2100 mm. Na plochu přívěsu jsou vhodně umístěna nabízená zařízení dle požadavku zákazníka.

 
 

Odvíjecí zařízení

Odvíjecí válce jsou osazeny pomocnými vodícími válečky pro správné vedení plechu, zároveň slouží jako ukládací mí-sto pro svitky při transportu. Svitek lze lehce odvíjet na stůl s dělícím zařízením nebo do profilovacího stroje. Pro verzi s profilovacím strojem doporučujeme další odvíjecí jednotku.

                    

Dělící zařízení pro příčný střih

Pracovní stůl dílny je vybaven zařízením s kotoučovými nůžkami pro příčný střih. Na pracovním stolu lze nastavit poža-dovanou délku podle přiloženého měřítka. Velkoplošný pracovní stůl je možné prodloužit vysunutím konstrukce stolu.

                     

Dělící zařízení pro podélný střih

Na 3,5m dlouhé ohýbačce se nachází střihací zařízení pro podélné dělení plechu. Ložiska pro vedení střihacího zařízení pevné nerezové pruty vlisované hliníkového profilu zajišťují precizní střih bez otřepů. Kotoučové nože i ložiska jsou bezúdržbová.

                    

Zařízení pro ohýbání plechu

Ohýbací stroj je srdcem klempířské dílny. Konstrukce se vyznačuje vysokou pevností, je vyrobena z legovaného hliní-ku, je superlehká a stabilní, to zajišťuje vysokou přesnost při každodenním používání na stavbách. Mimo všechny ohý-bací a střihací úkony, lze na tomto stroji jednoduše vyrábět oblíbené fasádní profily.

                    

Ohýbání až do 180°

Konstrukčně rafinované  panty-úchyty ohýbací čelisti, společně s nerezovou lištou umožňují ohyby až do 180°. Vodní drážku – zpětný ohyb je možné vytvořit jedním pracovním úkonem. Tím se výrazně šetří čas a dosáhne se totožně shodných výrobků. Toto je důležité obzvláště při výrobě fasádních prvků.

                    

Profilování rychle a  jednoduše

S patentovanou KNOLL profilovací hlavou lze na ohýbacím stroji, bez námahy a rychle, vyrábět plošně spojovatelné fa-sádní profily. Tyto panely se mohou vyrábět v různých šířkách s rozličnými drážkovými spoji KNOLL fasádní technika nabízí vytvoření mnohočetné fasádní možnosti.

                    

Verze s profilovacím strojem Schlebach MiniProf

Vybavením dílny profilovacím strojem Schlebach MiniProf se klempířská dílna rozšíří o  další možnosti a stává se tak pl-nohodnotnou dílnou. Pro úsporu místa je stroj zabudován v prostoru pod pracovním stolem. Při profilování se deska pracovního stolu odklopí a pro odkládání naprofilovaných plechů se vysune konstrukce stolu.

                    

Ochrana před sluncem a deštěm

Díky dobře řešené konstrukci pojízdné dílny je možné jednoduchou manipulací vytvořit přístřešek a tím je možné pra-covat téměř za každého počasí.

                    

Kladkostroj

Na svislou konstrukci přívěsu lze umístit lehký kladkostroj pro nakládání a  vykládání svitků cca do 300kg.

                    

 

Celá klempířská pojízdná dílna nabízí ještě další možnosti pro zpracování klempířských plechů. Především při výrobě fasádních panelů lze najít širokou nabídku tvarovacích zařízení.

  

Pro získámí dalších informací můžete použít kontaktní formulář (níže) nebo zavolat na telefon 720 433 799 či napsat na e-mail "info@profimk.eu".

Milan Štejdíř

1-Mobilní dílna

2-Práce na místě

3-Profilování na stavbě

4-Zadávání délky profilů

5-Vždy mobilní

6-Dělení,lemování a profilování

Pojízdná klempířská dílna

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Kategorie e-shopu

Kontaktujte nás z celé ČR

Kontaktujte nás z České i Slovenské republiky:

PROFI.MK, s.r.o.
Holandská 49
533 01 Pardubice - Drozdice

720 433 799  Milan Štejdíř
    Po-Pá   8:00 - 16:00

E-mail:  

RSSRSS

Aktuality

28. 03. 2023

Střešní konzolové držáky Clampine

Konzolové držáky CL Vám zajistí stabilní montáž pra-covní plošiny, když potřebujete vylepšit oplechování komína, vložit střešní okno nebo provést jiné práce na střeše a místo jejich provedení je těžko dostup-né. Clampine umožňují horizontální instalaci pracovních plošin na střechy s úhlem sklo-nu od 25 do 55 stupňů bez dodatečných zásahů do její konstrukce.

Archiv aktualit© 2023, PROFI.MK – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing