Produkty s aktuální akční nabídkou

 

Lehký falcovací stroj - Double Seamer

Moderní ruční falcovací stroj pro dokonalé a snadné spojování krytinových plechů s jednoduchou úhlovou nebo dvojitou stojatou drážkou v jedné operaci s připoje-ním na AKU vrtačku. Je vhodný pro práci s plechy z oceli, nerezu, lakované oceli, titanzinku, hliníku a mědi.

Při objednávce produktu platí akční sleva 8%.


Tesařské kladivo Picard - s dvousložkovou rukojetí

Vroubkované tesařské kladivo Picard, celokovové, vyrobené z jednoho kusu. Z vy-soce kvalitní oceli, s ergonomickou dvoubarevnou rukojetí tlumící vibrace, s ma-gnetickým držákem hřebíků. Jemně leštěná hlava, práškově lakovaná, chráněná proti korozi.

Při objednávce produktu platí akční sleva 10%. Do vyprodání zásob.


Pevná příponka - šířka 30 mm / výška 32 mm

Nerezová příponka k upevnění falcované krytiny s rozšířenou připevňovací plochou a třemi otvory pro úhlovou a strojní drážku - falc. Provedení s oblými rohy, nerez 1.4301, balení po 500 ks.

Při objednávce balení 500 ks platí akční SLEVA 40%. Do vyprodání zásob.


Perkeo AGROFIX - tavidlo pro měkké pájení

Silný pájecí roztok pro staré a předzvětrané titanzinkové plechy. Dobře se hodí pro materiály, které se obecně obtížně pájejí. Použití: Titan-Zn, vysoko zoxidova-ný Titan-Zn, Fe ocel, Cu, Zn, mosaz, Pb, pocínovaný plech. Štětec pro nanášení ta-vidla je integrován do víčka. Obsah balení je 320 ml.

Při objednávce produktu platí akční sleva 10%.


M.A.S.C. nerezová svěrka - na svitky

Nerezová upínací svorka V2A pro upínání svitků z plechu a jiných materiálů. Vhodná jako upínací pomůcka pro pájení. Rozměr 120 x 40 mm, hmotnost 140 g. 

Při objednávce produktu platí akční sleva 25%. Do vyprodání zásob.


Ruční ohýbačka Perfect Bender  S-150

Ruční ohýbačka z nerezové oceli pro ohýbání plechu od 0 do 110°. Ohýbá ocel, hliník, měď a zinek s plynule nastavitelnou výškou ohybu 5-150 mm do tloušťky materiálu 1 mm. Ohýbačka je vhodná pro rovné i zakřivené ohyby bez poškoze-
ní zpracovávaného materiálu. Snadná manipulace, malá hmotnost.

Při objednávce produktu platí akční sleva 15%.


Ozubená tesařská sekera PICARD  - s dvousl. rukojetí

Sekera PICARD s ocelovým topůrkem potaženým speciální ergonomickou dvojslož-kovou rukojetí, která zabraňuje vyklouznutí i z mokré ruky. Je vhodná pro tesaře, pokrývače i jiné profese, ideální pro vysekávání omítky. Zubová čepel má při nára-zu menší vibrace, se štěrbinou na vytažení hřebíků. Kovaná hlava z legované, tvr-zené oceli, jemně broušená.

Při objednávce produktu platí akční sleva 30%. Do vyprodání zásob.


Samosvorné kleště M.A.S.C fasádní  - pro upnutí

Samosvorné kleště pro upnutí a upevnění plechových profilů na fasádě,  střeše nebo dílně - s ohledem na příčné roztažení. Snadné a bezproblémové použití. Po-niklované provedení s úpravou rychlého úchopu. Délka 200 mm, hmotnost 450 g. Ukázka použití.

Při objednávce produktu platí akční sleva 10%.


Montážní kladivo PICARD - 500 g

Profesionální a univerzální kladivo Picard vhodné pro všechny druhy dílenských a
servisních prací. Kladivo má plochou ocelovou hlavu robustního provedení a kova-ný úderník vyrobený indukčním kalením. Ergonomická rukojeť černé barvy pohlcu-je snadno nárazy a vibrace vnikající při práci s nástrojem. Délka kladiva: 285 mm.

Při objednávce produktu platí akční sleva 30%. Do vyprodání zásob.


Klempířské kleště STUBAI štípací - asymetrické

Asymetrické kleště pro univerzální použití s výborným pákovým účinkem. Kromě vytažení hřebíku lze pomocí kleští hřebík zatlouci nebo např. použít kleště k ohý-bání materiálů (viz ilustrativní fotografie). Nástroj je zhotoven ze speciální nástro-jové oceli, má leštěné hlavice a úderné plochy jsou indukčně kaleny. Rukojeti jsou potaženy plastem. Délka 250 mm.

Při objednávce produktu platí akční sleva 15%. Do vyprodání zásob.


Klempířské kleště STUBAI štípací - univerzální

Univerzální kleště s klínovým kloubem pro široké využití. Velké kované a leštěné čelisti, indukčně kalená čepel, oplastované rukojeti. Délka 250 mm.

Při objednávce produktu platí akční sleva 30%. Do vyprodání zásob.


Falcovací stroj Schlebach - FLITZER

Motorový falcovací stroj pro úhlové a dvojité stojaté drážkování u rovných profilů v rámci jednoho pracovního procesu. Pracovní rychlost 11 m/min, pro výšku drážky 25 mm, plynulé nastavení přítlaku. Pro tloušťku materiálu: do 0,5 mm (nerezo-vá ocel), 0,7 mm (ocelový plech) a 0,8 mm (barevné kovy).

Při objednávce produktu platí akční sleva 15%. Prodáno.


Klempířské nůžky ERDI HSS 275 vystřihovací - levé

Speciální nůžky na plech pro krátké rovné a tvarové střihy, určené především pro práci s nerezovým materiálem. Levé provedení. Vsazené břity z HSS, oplastované rukojeti. Pro standardní plechy do 1,0 mm, pro nerezové plechy do 0,8 mm.

Při objednávce produktu platí akční sleva 15%. Do vyprodání zásob.


Klempířské nůžky FORUM VR - 250 mm, levé

Ergonomicky tvarované nůžky na plech pro krátké, rovné a tvarové střihy. Levé provedení v délce 250 mm. Nůžky jsou vyrobeny z nerezové oceli a mají modře lakované rukojeti. Vhodné pro střih standardních plechů do tloušťky 1 mm a pro střihání nerezových plechů do tl. 0,8 mm. Tvrdost HRc 58-60.

Při objednávce produktů platí akční sleva 20%. Do vyprodání zásob.


Klempířské nůžky Ideal - Erdi HSS 280 Levé

Speciální nůžky na plech pro rovné průběžné i zahnuté střihy, určené především pro práci s nerezovým materiálem. Levé provedení. Vhodné pro standardní plechy do 1,0 mm a pro nerezové plechy do 0,8 mm. Vsazené břity z HSS, oplastované rukojeti, délka 280 mm. Tvrdost HRc 65-67.

Při objednávce produktu platí akční sleva 15%. Do vyprodání zásob.


Klempířské kleště STUBAI - ploché vroubkované

Kované kleště se středovým spojem pro klempířské práce s vroubkovanými čelist-mi o délce 50 mm. Čelisti jsou leštěné a mají zkosené hrany. Rukojeti jsou potaže-ny plastem červené barvy. Kleště jsou vyrobeny z uhlíkové oceli C45 a mají délku 240 mm.

Při objednávce produktu platí akční sleva 15%.


Klempířské nůžky - prostřihovací

Samootevírací prostřihovací nůžky s ergonomickou protiskluzovou úpravou a s
praktickým uzávěrem. Možnost zaobleného střihu, vhodné i na nerezové plechy. Střih bez poškození nebo deformace okolního materiálu a bez otřepů po obou hra-nách. Šířka prostřihu 2,5 mm. Nůžky jsou poniklované s dvoubarevnou rukojetí po-taženou PVC. Nože, čelisti, pružiny a šrouby lze snadno vyměnit.

Při objednávce produktu platí akční sleva 20%.


Uzavírač úhlové stojaté drážky K8 - Dräco

Ruční uzavírač K8 je vhodný pro všechny druhy materálu. Je vyroben z nerezového materiálu a bronzu, nezanechává žádné stopy na lakovaných a potažených materi-álech. Jeho použití je jednoduché a snadné. Ideální pro práci v místech se špat-ným přístupem a pro uzavírání úhlové stojaté drážky na střechách i fasádách.

Při objednávce produktu platí akční sleva 5%.


Uzavírač dvojité stojaté drážky K7 - Dräco

Ruční uzavírač dvojité stojaté drážky K7 vhodný pro všechny druhy materálu. Je vyroben z nerezového materiálu a bronzu. Díky speciálním lokalizátorům háčků nezanechává žádné stopy na lakovaných a potažených materiálech. Jeho použití
je jednoduché a snadné. Kapacita ohýbaného plechu 0,8 mm.

Při objednávce produktu platí akční sleva 10%.


Převodové nůžky - Ideal FORUM

Ruční nůžky na plech s pákovým převodem, vhodné pro průběžné rovné a tvarové střihy a pro práci se silným plechem do 1,2 mm (600 N/mm2). Břit s mikroozube-ním umožňuje pracovat bez nebezpečí sesmeknutí, délka ostří je 33 mm. Břity jsou z ušletilé oceli a indukčně kalené. Levé provedení.

Při objednávce produktů platí akční sleva 20%. Do vyprodání zásob.


Převodové nůžky - Ideal ERDI HSS

Velmi kvalitní pákové nůžky z ušlechtilé oceli s HSS břity a delší životností. Vhodné pro rovné, průběžné i figurativní řezy - pro ocelové a nerezové plechy do 1,2 mm. Induktivně tvrzené ostří, rukojeť s ergonomickým vícesložkovým plastem. Břit s  mikroozubením umožňuje pracovat bez nebezpečí sesmeknutí. Pravé i levé prove-dení. Dvojnásobný pákový převod zvyšující střihací výkon.

Při objednávce produktů platí akční sleva 10%. Do vyprodání zásob.


Náplň do šňůrkovače STUBAI - červená barva

Prášková barva s vysokou hustotou v hermetické láhvi s uzávěrem. Balení 100, 400 nebo 1000 g.

Při objednávce balení 1000 g platí akční sleva 15%.

 


Plynová pájecí souprava PERKEO - 4,76 kg

PERKEO pájecí souprava pro měkké pájení 4,76 kg v kompletní sadě s pro-panovou montážní lahví pro plnění 425 g, konstantním regulátorem vč. slinutého kovového filtru, který chrání pájecí zařízení před znečištěním a 2,5 m vysokotlakou hadicí do 30 barů. Výkonná páječka s 350 g vyhnutým pájecím hrotem z elektroly-tické mědi.

Při objednávce produktu platí akční sleva 10%.


PERKEO čistič trysek - jehly

Perkeo čistič trysek k čištění plynových trysek - 3 jehly v krabičce. Rozměry je-hel: Ø 10 x 73 mm. Hmotnost 10 g.

Při objednávce produktu platí akční sleva 25%. Do vyprodání zásob.


PERKEO mosazný kartáč - 35 x 10 mm

Jemný mosazný kartáč k všestrannému použití. Vhodný k čištění horkovzdušné svařovací trysky. Rozměry: 165 x 22 x 27 mm. Hmotnost 20 g.

Při objednávce produktu platí akční sleva 25%. Do vyprodání zásob.

 

Akční nabídka

Ruční ohýbačka Perfect S-150 s akční slevou 15%

Ruční ohýbačka Perfect S-150 s akční slevou 15%

KP: 10030          VIDEO ukázky

Cena bez DPH:     6.966

Ruční ohýbačka z nerez oceli pro ohýbání plechu do 110°. Ohýbá různý ma-teriál s výškou ohybu 5150 mm do tloušťky 1 mm. 

  • Cena bez DPH: 8.231 Kč
  • Sazba DPH: 21%
  • Cena s DPH: 9.960 Kč

Ruční ohýbačka Perfect S-150 s akční slevou 15%, více »

Falcovací stroj JOUANEL SRLT12 se slevou 15%

Falcovací stroj JOUANEL SRLT12 se slevou 15%

SKLADEM          VIDEO ukázka

Cena bez DPH:    41.893

Lehká lemovačka pro dvojitou stojatou drážku s připojením na AKU vrtačku. Pro falcování krytiny, ideální pro dlouhé profily. Průměrná rychlost dle použité aku vrtačky je 50 m/min.

  • Cena bez DPH: 49.286 Kč
  • Sazba DPH: 21%
  • Cena s DPH: 59.636 Kč

Falcovací stroj JOUANEL SRLT12 se slevou 15%, více »

Profilovací stroj Schlebach MINI-PROF >> Skladem

Profilovací stroj Schlebach MINI-PROF >> Skladem

VIDEO           Cena na doptání

Univerzální a mobilní profil. stroj pro výrobu plechové krytiny pří-mo na stavbě nebo dílně. Určen pro výrobu profilů z polotovarů nebo plochého plechu v jed-nom průchodu. Výškově nastavitelný, plynulé nastavení š. 240-850 mm.

  • Cena bez DPH: 0 Kč
  • Sazba DPH: 21%
  • Cena s DPH: 0 Kč

Profilovací stroj Schlebach MINI-PROF >> Skladem, více »

Tisknout


Kategorie e-shopu

Kontaktujte nás z celé ČR

Kontaktujte nás z České i Slovenské republiky:

PROFI.MK, s.r.o.
Na Spravedlnosti 1533
530 02 Pardubice

720 433 799  Milan Štejdíř
    Po-Pá   8:00 - 16:00

E-mail:  

RSSRSS

Aktuality

26. 01. 2021

Produkty s aktuální akční nabídkou

V této nové kategorii se můžete seznámit s aktuální nabídkou akčních cen, slev nebo bonusů. Informace o podmínkách prodeje a některé odpovědi na Vaše případné otázky najdete na stránce "Informace o prodeji, FAQ", která je přístupná z oranžového bočního menu.

Archiv aktualit© 2022, PROFI.MK – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing