Nové produkty v nabídce + Tipy pro Vás

Váš názor nás zajímá                                     Tipy pro Vás                                                 

Obrubovací plastová palička s radiusem Gottfried

Speciální falzovací palička vyrobená ze zvláště nárazuvzdorného plastu s  dlouhou životbostí. Díky půlkruhové a ploché úderové ploše jde o 2 nástroje v jednom. Obrubovací palička je vhodná pro provádění půlkruhových spojů stěn, jde o optimální nástroj pro zhotovení komínového oplechování.

Uzavírač okapového plechu Biegetec PVC

Uzavírač okapového plechu s vyměnitelnými plastovými čelistmi - při práci nedochází k poškození povrchu a to díky odolným vložkám čelistí, které zabra-ňují jakémukoliv poškrabání plechu. Vhodný pro všechny materiály.
Uzavírač je vyroben z materiálů nejvyšší kvality. Široká rukojeť, snadné a rychlé tvarování s min. námahou. Povrchová úprava - práškové lakování.

Ruční ohýbačka WUKO Bogie 9050

Progresivní mini ohýbačka vhodná pro všechny druhy ohybů. Použijete ji pro vnitřní i vnější oblouky, stejně jako rovné ohyby. Bogie má přídavné opěrné desky, které lze nastavit tak, aby se naklonily k poloměru, který ohýbáte.

Je určena pro ohýbání plechu od  do 100° do maxi-mální hloubky ohybu 50 mm. Jednoduchá manipulace, výšku ohybu lze snadno nastavit. 2 otočné klouby se 3 válečkovými dorazy poskytují vynika-jící stabilitu, pro ohýbání rovných plechů se spoje snadno uzamknou. Dodávána v plast. kufru.


Nůžky průběžné prostřihovací MASC, verze II

Nová verze drážkovacích nůžek se středovým spojem. Díky speciálním čeli-stem střihají průběžné střihy libovolné délky se zaobleným koncem a zamezí tak dalšímu natrhnutí plechu při následném falcování.

Nůžky mají velký pákový efekt a hloubku střihu lze snadno regulovat. Jsou vhodné pro ocelový plech do tl. 0,7 mm a pro práci ve stísněných polohách. Střih je bez deformace povrchu a bez otřepů. Ergonomické rukojeti umožňují práci ve vlhku. Nůžky se používají k zastřižení profilu před provedením I-vmáčknuté drážky (kapsy) a zabraňují trhlinám v plechu při následném falcování. Kratší hlava nové verze umožňuje bližší přístup do rohů. 


UniBieger - ohýbač+uzavírač v jednom nástroji

Nový ruční nástroj pro střechu a fasádu. Kleště umožňují zhotovení čistého a reprodu-kovatelného záhybu v konstantní kvalitě - a to ve velmi krátkém čase.

Verze a velikosti

Ohýbače okapových plechů s úhlovou rukojetí - 420 T, 520 T + 570 T

Ohýbače fasádní plechů s přímou rukojetí - 260 W, 320 W + 420 W


Ohýbač žlabových hran MASC

Malý a všestranný nástroj pro mnohé použití. Lze použít k ohýbání nejmenších odkapávacích hran nebo vývodů pro žlabové spoje. Us-
nadňuje montáž svodů a slouží k lehkému odhrotování řezaných hran na trubkách a okapech. Ohýbač je určen pro ohyb do 5 mm. Délka: 160 mm, hmotnost: 800 g.


Ruční ohýbačky DRÄCO Supra Bender s držadlem
SB 200 + SB 300

SB 200 a SB 350 jsou flexibilní ohýbačky pro ohyb materiálu od 0 do 120° s plynuke nastavitelnou výškou ohybu od 30 mm.

Ohýbačky jsou vhodné pro ohýbání a formování všech druhů materiálů a to jak rovných, tak konkávních či konvexních. Ohýbání a tvarování je bez poškození lakovaného nebo potaženého materiálu.


Flexibilní střešní žebřík MASC

Univerzální a flexibilní střešní žebřík s protiskluzovými schody umožňuje pohodlnou a efektivní práci v jakékoli poloze. Vyro-ben z materiálu, který je extrémně odolný vůči povětrnostním vlivům i stárnutí (UV záření, vzdušný kyslík). Žebřík odolává chladu, teplu, tření a tahovým silám.

Vzhledem k možném optimálnímu držení pracující osoby a ta-ké vlastnostem i odolnosti materiálu je tento žebřík při správ-ném použití velmi bezpečný. Délka žebříku je 160 cm.


Falcovací kleště STUBAI dvojité

Speciální kleště pro uzavření dvojité drážky. Kleště mají dvojitý kloub, frézova-né čelisti a rukojeti jsou potaženy červeným plastem.
Frézované pracovní plochy kleští jsou vyrobeny z vyso-ce kvalitní konstrukční oceli a jsou tepelně zpracovány. Pracovní šířka kleští je 50 mm, délka 300 mm.


                               Ruční ohýbačka WUKO HEM Bender 8200

Tato ruční ohýbačka je ideální pro rychlé a snadné ohýbání dlouhých profilů a záro-veň poskytuje ochranu citlivým materiálům. Je vhodná pro všechny materiály, pro podélné ohyby, výšku ohybu lze snadno nastavit.

S ohýbačkou ohnete bez dalších potřeb plech přímo na stavbě nebo na střeše. Wuko 8200 umožňuje ohyb od  až do 180°, ohýbání od 6 do 200 mm a zhotovení lemu do výšky 14 mm.


                               Svorka žlabu - samosvorné upínání, pro r. š. 330 mm

Svorka žlabu, která má samosvorné upínání, je poniklovaná a určená pro rozvinutou šířku žlabu 330 mm. Přikoupit můžete i "Těsnicí pásku" pro zhotovení vodotěsných spojů na půlkruhových kovových žlabech (zn. Nanofil).

Těsnící páska je odolná proti povětrnostním vlivům a UV záření, vodotěsná a parotěsná a má výbornou kompatibilitu s většinou                                                          stavebních materiálů.

 

TIPY pro Vás:

Ruční kotoučové nůžky HSG s lištou

Ruční kotoučové nůžky HSG jsou vhodné pro všechny, kteří potřebují často stříhat nebo řezat plech. Vzhledem ke své velikosti a hmotnosti umožnují rovný a jednoduchý řez kdekoliv na stavbě, na střeše i v dílně.

Prodejní sada obsahuje kotoučové nůžky HSG, rukavice a vodící lištu o délce 110 cm. Ruční nůžky jsou vhodnou a levnou alternativou strojních nůžek, umožňují přesné a čisté řezání plechů při zachování vysoké kvality střihu. Ergonomická ru-kojeť a jejich malá velikost usnaďňuje práci se širokou škálou materiálů. Jejich na-stavení a ovládání je snadné.


Perkeo UNIGEL - tavidlo pro pájení naměkko

Unigel je novodobé univerzální tavidlo pro měkké pájení v gelové formě, a to pro pájení všech válcovaných materiálů (měděný plech, ocelový plech, plech z ušle-chtilé oceli a zinkový plech) kromě hliníku.

Tavidlo Unigel nestéká a proto nezanechává nepěkné stopy na materiálu. Snížená tekutost tavidla pro pájení naměkko zabraňuje kontaminaci okolí pájení korozivními obsahovými látkami tavidla. Uni-gel je dodáván v obalu s velkou dosedací plochou, takže při  práci nedochází k převrhnutí obalu. Obsah: 320 ml.

 

Váš názor nás zajímá

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Kategorie e-shopu

Kontaktujte nás z celé ČR

Kontaktujte nás z České i Slovenské republiky:

PROFI.MK, s.r.o.
Holandská 49
533 01 Pardubice - Drozdice

720 433 799  Milan Štejdíř
    Po-Pá   8:00 - 16:00

E-mail:  

RSSRSS

Aktuality

28. 03. 2023

Střešní konzolové držáky Clampine

Konzolové držáky CL Vám zajistí stabilní montáž pra-covní plošiny, když potřebujete vylepšit oplechování komína, vložit střešní okno nebo provést jiné práce na střeše a místo jejich provedení je těžko dostup-né. Clampine umožňují horizontální instalaci pracovních plošin na střechy s úhlem sklo-nu od 25 do 55 stupňů bez dodatečných zásahů do její konstrukce.

Archiv aktualit© 2024, PROFI.MK – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing