PERKEO Pájecí kladívko do piezo páječky ZINLUX

PERKEO Pájecí kladívko do piezo páječky ZINLUX

Již nikdy obrušovat! Sbohem salmiaku!

Nový, speciální povrch.

Nové pájkové hroty ZINNLUX LONGLIFE jsou opatřeny speciálním povrchem, který chrání měděné jádro před agresivní pájecí vodičkou a povrchovými usazeninami. Tvar pájkového hrotu tak zůstává zachován pro minimálně 2.500 pájených metrů - odpadá obrušování nebo oklepávání.

Díky této doplňkové povrchové úpravě lze pájkový hrot výrazně snadněji ošetřovat a je také trvanlivější. Již není nutné kompletní pocínování pájedla. Pro ošetřování a čištění je absolutně postačující vlhký hadr!

 Použité pájkové hroty po 100 hodinách non-stop provozu - srovnání:

   

ZINNLUX LONGLIFE                     Původní měděný pájkový hrot   

Optimální přenos tepla

Dodatečné vrtání na spodní straně pájkového hrotu zvětšuje záběrovou plochu propanového plamene, který má teplotu nad 1.000°C, a tím zajišťují rychlejší rozvod tepla.

Vysoká tepelně vodivá a akumulační achopnost

Základní materiál ZINNLUX LONGLIFE se skládá ze za studena válcované elektrolytické mědi. Díky vysoké tepelné vodivé a akumulační schopnosti se pájkový hrot zahřeje na pracovní teplotu za méně než 45 sekund - navíc základní materiál zajišťuje maximální akumulaci tepla a to znamená i mnší spotřebu plynu při pájení.

Pevné umístění pájkového hrotu

U standardní verze zamezuje ocelový kolík, zploštělý na zadní straně, otočení pájkového hrotu. Nové pájkové hroty ZINNLUX LONGLIFE jsou v prodeji pro veškerá standardní pájedla s váhou 350 g v přímé, oválně zalomené a ve špičaté formě a také pro piezo pájedlo k zašroubování s hmotností 235 g v přímé formě a s hmotností 220 g ve špičaté formě. 

  • Cena s DPH: 2.600 Kč
  • Cena bez DPH: 2.149 Kč
  • Sazba DPH: 21%

Špičaté kladívko

Vyhnuté kladívko

Diskuse

Příspěvky diskuse

Seřadit od nejnovějšího, od nejstaršího,

  • Reklamace | Josef | 02.06.2018 16:43:18 | reagovat

    K rukám p. Šejdíř Koupil jsem od Vás toto zboží a po 2 měsících pájení kladívko byli zničeno Měl jsem od Vás předtím jiné a to vydrželo 3 roky Telefonovali jsme si několikrát a nedospělo to k nějaké uspokojivé odpovědí Protože si kupuji zase nové kladívko tak bych rád věděl zda se to bude opakovat a nebo jestli jste snížili kvalitu svého produktu Děkuji za odpověď Tomšů 737169890

Tisknout


Kategorie e-shopu

Kontaktujte nás z celé ČR

Kontaktujte nás z České i Slovenské republiky:

PROFI.MK, s.r.o.
Na Spravedlnosti 1533
530 02 Pardubice

720 433 799  Milan Štejdíř
724 272 899  Štěpán Štejdíř

E-mail:  

RSSRSS

Aktuality

15. 05. 2019

PŮJČOVNA

  1. PROFILOVACÍ STROJ SCHLEBACH MINI-PROF - napájení 230 V, váha 220 kg, výška profilu 25 mm   2. FALCOVACÍ STROJ SCHLEBACH PICCOLO - univerzální falcovací stroj pro úhlové a dvojité stojaté drážkování vždy v rámci jednoho pracovního procesu rovných a ohýbaných profilů od poloměru 600 mm.

Archiv aktualit© 2019, PROFI.MK – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing