Pájecí souprava s piezo-kartušovou páječkou C60

PERKEO pájecí souprava s kartušovou páječkou C60

Nejmenší zařízení pro měkké pájení.

Praktický malý pomocník, který se vejde do každé kapsy. Pájecí hlava s kartuší se výborně hodí pro menší a středně velké opravy na stavbě.

Ve srovnání s běžným propan-butanovým zařízením pro pájení naměkko je toto zařízení mnohem menší, lehčí a přitom okamžitě použitelné. Pro svoji malou hmotnost (1,1 kg) dobře sedí v ruce a dí-ky automatickému zapalování je ihned schopné provozu.

Pájecí hlava PERKEO s kartuší pracuje s vysoce efektivním kruhovým plamenem. Našroubo-vané měděné kladívko je přitom nahříváno současně ze všech stran a díky integrovaným o-tvorům se plamen dostane i dovnitř měděného kladívka. Tak je dosašeno optimálního a rych-lého zahřátí na provozní teplotu.

Nejmenší zařízení pro pájení naměkko pracuje s vyměnitelnými plynovými kartušemi o hmotnosti 60 g, které se dodá-vají ve 2 různých variantách. Letní plynová kartuše se směsí propanbutanu a zimní plynová kartuše s plynovou směsí MAP pro teplotu 2015 °C. Plynová kartuše MAP se dobře hodí pro práce v nižších teplotách. Jedna plynová kartuše po-stačí pro 1-2 hodiny pájení.

Velikost a hmotnost tohoto malého pomocníka umožňuje pohodlnou práci jednou rukou a s pomocí speciální kartuše plněné pěnovou hmotou je kdykoliv možná i práce nad hlavou.

Obsah balení:

  1. Piezo páječka C60
  2. Dvě plynové kartuše
  3. Náhradní plynová tryska
  4. Tavidlo UniGEL 80 ml
  5. Pájecí kámen ZINNfix
  6. Box z ocelového plechu

 

Kód produktu hmotnost  kg rozměry  mm
799/5/02        2,9 355 x 160 x 80
  • Cena s DPH: 7.586 Kč
  • Cena bez DPH: 6.269 Kč
  • Sazba DPH: 21%

Tisknout


Kategorie e-shopu

Kontaktujte nás z celé ČR

Kontaktujte nás z České i Slovenské republiky:

PROFI.MK, s.r.o.
Na Spravedlnosti 1533
530 02 Pardubice

720 433 799  Milan Štejdíř

E-mail:  

RSSRSS

Aktuality

16. 02. 2020

Profilovací stroje DRÄCO Profima

Mobilní profilovací stroje K25 jsou určeny pro použití v dílně, na staveništi nebo na střeše. Všechny fun-kce lze ovládat z jedné strany. Výškově nastavitelné nohy lze přizpůsobit sklonu střechy. Pracovní rych-lost 11 m/min, hmotnost 300 / 360 kg.

Archiv aktualit© 2020, PROFI.MK – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing