Bezodrazové paličky s měkkou vložkou

Bezodrazové paličky s měkkou vložkou

Nabízené nástroje si můžete prohlédnout v naší provozovně v Pardubicích: 
 • KP - Bezodrazová plastová palička 20-40 mm > Kulatá palička
 • ZV - Palička se zaoblenou vložkou 25+30 mm > Se zaoblenou vložkou
 • HP - Hranatá bezodrazová palička 30x40 mm > Hranatá palička
 • KK - Kladivo a BO palička v jednom nástroji > Kombinované kladivo
 • NV - Náhradní úderné vložky do kul. paliček > Náhradní kulaté vložky

 

   KP: 4245713300          VIDEO ukázka

   Kulatá palička s kovovým nosičem, který chrání držadlo proti poškození. Vy-měnitelné nylonové vložky s dlouhou životností a násada z ořechového dřeva. Ocelový náboj v hlavě paličky umožňuje silné údery a šetří zápěstí a klouby. Pro všestranné použití.

 

   KP: 3366225-30           VIDEO ukázka

   Kulatá bezodrazová palička pro ohýbání plechú, která má na jedné straně zaob-lenou vložku. Ta díky chybějícím hranám brání poškození materiálu nebo otis-kům. Nylonové vložky nabízí vynikající vlastnosti úderu a zaručují maximální pe-vnost s dlouhou životností.

 

   KP: 3380040                VIDEO ukázka

   Hranatá falcovací palička bez zpětného rázu, která šetří zápěstí a lokty. Vhodná pro úpravu dvojité stojaté drážky; v případě záhybu se dostane lépe do rohu než palička kulatá. Se speciální gumovou rukojeťí pro dobrý úchop i při pocení, středně tvrdá a odolná vložka z polyuretanu o velikosti 30x40 mm.

 

   KP: 3677030                 

   Palička s měkkou vložkou kombinovaná s ocelovým kladivem o Ø 30 mm. Uni-verzální nástroj pro ruční práci. Násada s protiskluzovým ergonomicky tvarova-ným gumovým držadlem. Vyměnitelná vložka  z tvrdého nylonu nabízí vynikající vlastnosti úderu. Všestranné použití při ohybu plechů, údržbě a opravách.

 

   KP: 3508025 / 4245713353 / 0034510-35             

   Náhradní úderné vložky do kulatých paliček a kladiv s dlouhou životností. Ma-teriál: extrudovaný nylon (polyamid) - bílá barva; velmi tvrdé, pevné a odolné proti opotřebení. Vložky jsou odolné vůči tukům a olejům, bez vyštípnutí - i za mrazu. Vhodné pro silný úder, tlumí hluk, odolávají rázovému zatížení.

 

Hlava kovového nosiče paličky - bez zpětného rázu - je vyplněna ocelovým nábojem složeným z ocelových kuliček. To způsobuje, že při nárazu úderové plochy na obrobek následuje opožděný doraz náboje. Vzhledem ke sníženému odra-zu je energie nárazu optimálně využita. To umožňuje velmi silné údery vlastní paličky, úder je tišší a vlastní práce je jednodušší. Práce s touto paličkou je ohleduplná nejen vůči zpracovávanému materiálu, ale též vůči zdraví pracovníka, neboť snížením zpětných rázů při úderu netrpí zápěstí a klouby ruky.

 

Pozn.:  Bezodrazové paličky větších velikostí a náhradní úderné vložky najdete zde: BO paličkyNáhradní ÚV

 • Cena s DPH: 799 Kč
 • Cena bez DPH: 660 Kč

Ocelový náboj při úderu 1

Ocelový náboj při úderu 2

Hlava kovového nosiče paličky s ocelovým nábojem

Bezodrazové paličky s měkkou vložkou

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Po kliknutí na "Odeslat zprávu", bude zpráva zaslána na náš e-mail. Odpověď můžete očekávat do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.

Tisknout


Kategorie e-shopu

Kontaktujte nás z celé ČR

Kontaktujte nás z České i Slovenské republiky:

PROFI.MK, s.r.o.
Holandská 49
533 01 Pardubice - Drozdice

720 433 799  Milan Štejdíř
    Po-Pá   8:00 - 16:00

E-mail:  

RSSRSS

Aktuality

28. 03. 2023

Střešní konzolové držáky Clampine

Konzolové držáky CL Vám zajistí stabilní montáž pra-covní plošiny, když potřebujete vylepšit oplechování komína, vložit střešní okno nebo provést jiné práce na střeše a místo jejich provedení je těžko dostup-né. Clampine umožňují horizontální instalaci pracovních plošin na střechy s úhlem sklo-nu od 25 do 55 stupňů bez dodatečných zásahů do její konstrukce.

Archiv aktualit© 2024, PROFI.MK – všechna práva vyhrazena

Prohlášení o přístupnosti | Výměna odkazů | Mapa stránek

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o. | Vytvořeno na CMS WebArchitect | SEO a internetový marketing